Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /ecomar/slc/medalikon/tresc.php:844) in /ecomar/slc/medalikon/user.php on line 22

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /ecomar/slc/medalikon/tresc.php:844) in /ecomar/slc/medalikon/user.php on line 22
Medalikon 2017 - Lampa Alladyna

MEDALIKON

W dniach 7-9 lipca 2017 zapraszamy na czwartą edycję Medalikonu, częstochowskiego konwentu miłośników Fantastyki, Mangi i Anime. Medalikon to pierwszy po latach przerwy konwent w Częstochowie będący efektem zjednoczenia środowisk Fandomowych w naszym mieście pod wspólnym szyldem i ideą. Na czele projektu od pierwszej edycji stoi Stowarzyszenie Miłośników Kultury, Literatury i Fantastyki "Salt Lake City". Z roku na rok Medalikon cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród fanów jak i zorganizowanych ekip i fandomów które z wielkim zapałem przybywają do Częstochowy i aktywnie współtworzą imprezę. Każda edycja ma również swój unikalny motyw przewodni, w tym roku konwent będzie utrzymany w koncepcji bajkowej! Zapraszamy na Medalikon 2017 - Lampa Alladyna.

Medalikon 2017 odbędzie się w dniach na terenie Zespół Szkół Technicznych w Częstochowie oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie, aleja Jana Pawła II 126/130, 42-202 w Częstochowie.

AKREDYTACJE:

Karnet 3-dniowy: (Piątek - Niedziela, z możliwością nocowania na terenie konwentu i przebywania na nim po 22:00): 30 zł

Bilety jednodniowe:
Piątek (bez możliwości nocowania na terenie konwentu): 15 zł
Sobota: (bez możliwości nocowania na terenie konwentu): 20 zł
Niedziela: FREE
 
REGULAMIN KONWENTU, PROGRAM ORAZ FORMULARZ ZGODY RODZICÓW DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH
ZNAJDZIECIE NA NASZYM DYSKU GOOGLE:
 
https://drive.google.com/open?id=0B5CxuQZfjJO8SlZ5YWNaNTZvTzQ

DOJAZD

Informacja dla osób, które dojeżdżają do nas z poza Częstochowy. Bezpośredni dojazd spod dworców PKP/PKS autobusem linii 12 z przystanku DWORZEC GŁÓWNY PKP do przystanku KOMENDA MIEJSKA POLICJI.

W linki poniżej znajdziecie rozkład jazdy autobusu:
http://mzd.czest.pl/ima…/rozklady/rozklady/0012/0012r020.htm

 

POKAŻ WIĘCEJ